Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

PET páskyVázací PET pásek SVITAPET

Převratnou novinkou a nahrazením ocelového pásku se stal náš vázací PET pásek. Jedná se o polyesterový vysoce rezistentní pásek, který naši zákazníci využívají  ve středně a vysoce náročných provozech, kde je potřeba pečlivě zajistit předměty jako např. betonové výrobky, dlažbu, dřevěné trámy, plechy, textilie, kartony plechovek či lahví, tiskoviny.
 

Jaké má PET pásek Výhody?

  •   je plně recyklovatelný
  •   poskytuje široké množství využití od jednoduchého řešení pomocí spon, po kapacitní páskování svárem
  •   při přepravě je zajištěna bezpečnost zboží díky dlouhodobému konstantnímu napětí úvazku
  •   odolá korozi, UV záření a proti teplotním změnám
  •   poskytuje řešení pro veškerý průmysl, stavebnictví, zemědělství
  •   příznivá cena, ve srovnání s ocelovým páskem výrazně levnější
  •   bezpečná manipulace a aplikace
  •   jedinečná kombinace síly a elasticity
  •   umožňuje absorbovat otřesy během manipulace, nebo přepravy

Elastická paměť

Obvod svazovaných produktů se stále mění? PET pásek je elastický, a proto odolává nestálému obvodu, vyrovnává otřesy, ke kterým dochází při manipulaci a přepravě. Kombinace síly a elasticity zaručuje bezpečnější transport.

 

Vyšší napětí

PET pásek snese o 50% větší zátěž než běžné stejně široké PP pásky. PET pásek upevní náklad, zabrání pohybu a zaručí bezpečný transport Vašeho zboží.

 

Nízká hmotnost

Hmotnost PET pásku je o 80% nižší než ocelového pásku. Zajišťuje tak jednoduchou manipulaci, zmenšují se náklady na dopravu. Také  délka návinu PET pásku je cca 4x větší, zmenšuje tedy technologické prostoje a zajišťuje větší efektivitu.

 

Nekoroduje a je bezpečný

PET pásek odolává UV záření a nevlhne. Není proto problém využít ho při zajištění zboží, které zůstává nechráněné před deštěm, větrem či změnami teplot. Nekoroduje, tudíž nezanechává stopy typické pro ocelový pásek. Nehrozí poškození zboží či zranění osob díky zmíněné elasticitě.

 

Chrání přírodu, lze recyklovat

K výrobě PET pásky se používá netečný materiál, který při hoření uvolňuje jen 0,03% zplodin z hmotnosti. Jedná se o nezávadný produkt, lze jej bezproblémově recyklovat.

 

Využijte barevného odlišení

Zákazníci využívají různých barevných provedení nejen z estetických důvodů, ale především kvůli odlišení a třídění skladovaných produktů.
Momentálně vyrábíme barvy: zelenou, červenou, hnědou, modrou, fialovou, žlutou a bílou. Minimálně dodáváme 5 palet od jednotlivé barvy. Termín dodání je 4 týdny od provedení objednávky, z důvodů objednání transparentních flejků a barevných aditiv.
 

Kontaktní informace

 


 P
etra Cvrkalová
 tel.: +420 461 568 176
 mob.: +420 605 700 628
 e-mail: odbytpet@svitap.cz

 
Tabulka s technickými parametry

Rádi Vám pomůžeme

Napište nám, co pro Vás můžeme udělat a my se Vám do 48 hodin ozveme!

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

MENUX

InformaceX